+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Эвакуатор соломенка

Чергові Евакуатори розташовані в ключових місцях Солом’янського району, таких як Солом’янська площа, Севастопольська площа, вул. Солом’янська, Проспект Лобановського, бульвар Вацлава Гавела. Ці ключові позиції дозволяють швидко подати евакуатор до вас, незалежно від часу доби або пробок.

СЕРЕДНИЙ ЧАС ПОДАЧІ ЕВАКУАТОРА НА СОЛОМ’ЯНКУ

Якщо вам необхідний евакуатор у Солом’янському районі, ви зазвичай хочете отримати його досить швидко. Компанія EVAKUATOR24.KIEV.UA завдяки оптимальному розташуванню чергових евакуаторів подає евакуатор швидко до будь-якої частини Солом’янського району. Тим не менш, у години пік час подачі евакуатора трохи довше але не становлять довше 30 хвилин.

  1. Ранковий час з 7:00 до 10:00 (Годинник пік) – Середній час подачі евакуатора на солом’янку 20 хвилин (включаючи пробки та тягучки);
  2. Денний час: З 11:00 до 17:00 Середній час подачі евакуатора на солом’янку 15 хвилин;
  3. Вечірній час: З 18:00 до 19:00 (Годинник пік) – Середній час подачі евакуатора на солом’янку 25 хвилин (включаючи пробки та тягучки);
  4. Нічний час: Подача евакуатора на оболонь 15 хвилин.

ЦІНА НА ЕВАКУАТОР СОЛОМ’ЯНКА

Градація цін на послуги евакуатора починається від 500 грн. і може підвищуватись від технічного стану вашого автомобіля. Наприклад, якщо у вашому авто є заблоковані колеса або в автомобілі є несправне рульове управління, ціна буде відрізнятися. Для уточнення деталей ви можете зв’язатися із оператором нашої служби EVAKUATOR24.KIEV.UA та прорахувати точний тариф.

Для розрахунку максимально точного тарифу вам необхідно сказати оператору:

  • Точну марку транспортного засобу;
  • Технічний стан;
  • Ваше місцезнаходження;
  • Маршрут куди треба везти ваше авто.

Ці дані є дуже важливими для розрахунку точного тарифу. Після цього оператор назве ціну і точний час подачі евакуатора до вашого місця.

Ми завжди намагаємося зробити послугу евакуатора максимально якісною та швидкою для клієнтів, щоб у будь-який час доби та незалежно від завантаженості на дорозі ви отримали допомогу на дорозі швидко та якісно.