+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Послуги евакуатора для легкових автомобілів Боярка

Навантаження евакуатором:150 грн.
Вивантаження автомобіля: 150 грн.
Подача евакуатора:300 грн.

Эвакуатор в Боярке - Evakuator24.kiev.ua

Надійний евакуатор у Боярці. Це те, що потрібно людині, яка потрапила в непросту ситуацію на дорозі. Наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” надає послугу транспортування Вашого транспортного засобу у Боярці. 

Ми розуміємо що для водія транспортного засобу, якому потрібен евакуатор у Боярці, дуже важливо знати скільки коштує евакуатор у Боярці, Який час подачі евакуатора у Боярці, та який час роботи служби евакуаторів у Боярці. Ми з упевненістю можемо дати гарантію для наших клієнтів:

 • Евакуатр у Боярці буде подано протягом 15-30 хвилин;
 • Евакуатор у Боярці коштуватиме дешево;
 • Евакуатор у Боярці працює цілодобово.

Нижче буде наведено докладну інформацію, яка розкриє всі ці питання. 

Час подачі евакуатора Боярки

Время подачиэвакуатора в Боярке - Evakuator24.kiev.ua

Час подачі евакуатора нашої служби евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” у місті Боярка складає 15-30 хвилин. Ми можемо забезпечити такий швидкий час подачі завдяки добре злагодженій роботі операторів, водіїв евакуаторів. Також добре розподіленими місцями локації евакуаторів.

У будь-які точки міста Боярка, незалежно від Вашого місцезнаходження наша служба евакуаторів подасть Вам авто протягом 15-30 хвилин. Час подачі евакуатора варіюється в такому діапазоні з декількох факторів. Серед них, завантаженість на дорогах, віддаленість Вашого місцезнаходження. Але в будь-якому випадку ви повинні бути впевнені, що час очікування не перевищуватиме 30 хвилин. Але зазвичай таке тривале очікування трапляється вкрай рідко. В основному в тих випадках, коли утворюється тягучка або пробка на дорогах. В середній час очікування подачі евакуатора від нашої служби “EVAKUATOR24.KIEV.UA” складає від 10 до 20 хвилин. Багато наших задоволених клієнтів можуть підтвердити це своїми позитивними відгуками.  Нижче розглянемо графік подачі евакуатора у Боярку у різний час доби:

 Таблиця 1 (Час подачі евакуатора в Боярку у різний час доби)

СЕРЕДНИЙ ЧАС ПОДАЧІ 15-20 ХВИЛИН

Евакуатор Боярка таблиця часу подачі евакуатора у різний час доби
Час доби Скільки треба чекати евакуатора у Боярці
Вранці (з 5:00 до 11:00) 10-30 хвилин Коли люди їдуть на роботу
ДЕНЬ (з 11:00 до 18:00) 10-20 хвилин День найбільш завантажені дороги
ВЕЧІР (з 18:00 до 5:00) 10-20 хвилин Коли люди їдуть із роботи

Як видно з таблиці, максимальний час подачі становить вранці. Ці дані ґрунтуються на досвіді нашої роботи. Але час подачі більше 25 хвилин зазвичай виняток з правил. Статистика зпа наш багаторічний досвід роботи показує середній час подачі в будь-яку частину міста 15 -20 хвилин.

Також у таблиці нижче ви зможете побачити докладний час подачі евакуатора за важливими локаціями поблизу Боярки. Оскільки часто всі ці розташування можуть бути супутніми за маршрутом евакуатора.  

Евакуатор Тарасівка 15-20 хвилин
Евакуатор Глеваха 20-30 хвилин
Евакуатор Малютянка 20-30 хвилин
Евакуатор Юрівка 25-30 хвилин
Евакуатор Віта-Поштова 20-30 хвилин
Евакуатор Гатне 15-20 хвилин
Евакуатор Чабани 20-30 хвилин

Ціни на послуги евакуатора в Боярці

Какие цены на эвакуатор в Боярке - Evakuator24.kiev.ua

Завдяки багаторічному досвіду роботи нашої служби евакуаторів, EVAKUATOR24.KIEV.UA дозволяє сформувати оптимальні тарифи для Вас. Тарифи будуть максимально дешевими, тому що ми грамотно і раціонально розподілити чергові евакуатори у всіх ключових місцях Боярки, і коли до нас надходить замовлення від Вас, черговий евакуатор буде знаходиться в мінімальній віддаленості від Вас і маршрут до вас буде максимально близьким.

Це дуже важливий момент при ціноутворенні на послуги евакуатора. Нижче ви можете ознайомитись з базовими цінами на евакуатор у Боярці. Можете бути впевненими, що дані тарифи дуже демократичні і оптимальні, враховуючи найвищу якість послуг, що надаються нами.

Таблиця 2 (Ціни-Тарифи на послуги евакуатора у Боярці)

Перевезення чи переміщення транспортного засобу (Боярка) Ціна
З несправним двигуном або КПП від 600 гривень
Із заблокованим колесом від 800 гривень
З заблокованим кермовим керуванням від 1000 гривень

Це базові ціни на послуги евакуатора у Боярці. Також варто відзначити, що є дуже багато факторів, які можуть впливати на тариф. Це тип вашого транспортного засобу та протяжність маршруту евакуатора. 

У будь-якому випадку тарифи на наші послуги будуть Вам зрозумілі, і Ви зможете точно розуміти, за що платите гроші. черговий оператор, розрахує максимально вигідний маршрут і ціна на евакуатор у Боярці буде сформована для вас максимально вигідно.

Час роботи служби евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” у Боярці

ЧАС РОБОТИ ЕВАКУАТОРА В БОЯРЦІ

ЦІЛОДОБОВО 365 ДНІВ НА РОКУ

В какое время работает эвакуатор в Боярке

Наша служба евакуаторів працює завжди і в будь-який час, чергові евакуатори завжди готові виїхати за вказаною оператором адресою. Вибираючи нашу службу евакуаторів Ви завжди будите впевнені, що евакуатор прибуде до Вас у будь-який час доби.

Це можливо завдяки наступним факторам:

 1. Чергові евакуатори, чергують у ключових місцях міста Боярка
 2. Злагоджена робота операторів та водіїв евакуаторів
 3. Цілодобове чергування
 4. Завжди технічно справні та обслужені евакуатори

Завдяки цим якостям евакуатор буде поданий вам у середньому за 10-20 хвилин, у будь-який час дня та ночі. Також служба евакуаторів  “EVAKUATOR24.KIEV.UA” працює у свята. Всі ці якості дають нам можливість працювати 24 години на добу 365 днів на рік.

Як викликати евакуатор у Боярці. Що важливо знати?

 +38 (098) 663 38 76

 +38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Как вызвать эвакуаторв Боярке - Evakuator24.kiev.ua

За цими телефонами ви можете викликати евакуатор у будь-який час доби. Чергові оператори, при Вашому дзвінку поставлять вам кілька питань, для розрахунку тарифу. Ці дані вкрай важливі для утворення ціни на послуги евакуатора та, щоб уникнути непорозумінь у майбутньому. 

Оператор запитає у вас такі запитання:

 1. Де забрати Ваш транспортний засіб;
 2. Куди везти Ваш транспортний засіб;
 3. Технічний стан Вашого транспортного засобу;
 4. Чи є заблоковані колеса, і якщо є те, які і в якій кількості;
 5. Чи заблоковане кермо.

Ці дані дуже важливі для розрахунку цін на евакуатор в Боярці, надавши максимально докладну інформацію про Ваш транспортний засіб, ми зможемо розрахувати максимально Вигідний і точний тариф для Вас.

Чергові оператори нашої служби евакуаторів EVAKUATOR24.KIEV.UA завжди професійно підійдуть до оформлення замовлення. І якщо Ви чогось не знаєте або не знаєтеся, оператор все пояснить Вам.

Які документи треба мати водієві для оформлення послуги евакуатора у Боярці

Документы для вызова эвакуатора в Боярке - Evakuator24.kiev.ua

Наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” працює відповідно до законодавства України, та згідно із законом, щоб уникнути непорозумінь, Ви як клієнт повинні надати водієві евакуатора, який приїде до Вас, документи, які підтверджують право власності на транспортний засіб.

Це стандартне вимоги для того, щоб евакуатор відповідно до законодавства, взяв Ваш транспортний засіб у роботу. Будьте порядними водіями, дотримуйтесь всіх вимог та виклику евакуатора в Боярці на складе для Вас жодних труднощів.

Часті питання про евакуатор Боярка❗️

Як замовити евакуатор у Боярці.❓

Для того, щоб замовити евакуатор в Боярці, просто зателефонуйте по одному з наших телефонів. Наш оператор прийме Ваше замовлення і назве точний час прибуття евакуатора. Після чого чекайте на водія евакуатора, який передзвонить вам.

➤+38 (098) 663 38 76

➤+38 (073) 557 77 55

Скільки коштує викликати евакуатор у Боярці?❓

Вартість подачі евакуатора залежить від ваги Вашого автомобіля, віддаленості подачі та довжини маршруту евакуатора. Ціна за кілометр коливається у межах 10-20 гривень за 1 км. шляху.

➤ З несправним двигуном або КПП – 500 гривень;

 

➤ Із заблокованим колесом – 700 гривень;

➤ Із заблокованим кермом – 900 гривень;

Який час подачі евакуатора до Боярки?❓

Час подачі евакуатора до Боярки в середньому 15-30 хвилин. Це залежить від завантаженості на дорогах.

Які типи транспорту ми евакуюємо?❓

Ми можемо надати евакуатор для наступних видів транспорту:

➤ Легкові автомобілі;

 

➤ Джипи;

➤ Довгобазовий мікроавтобус;

➤ Навантажувачі.