ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК. ПОДАЧА 15-30 ХВИЛИН

+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Эвакуатор Киев Святошино

Святошин пожвавлений район Києва, з великим трафіком, і дуже часто водіям транспортних засобів у цьому районі може знадобитися евакуатор. У такому разі наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” завжди приїде до вас на допомогу вчасно. У даній статті розглянемо ключові питання, які можуть цікавити водіїв транспортних засобів, серед них:

  1. Який час подачі евакуатора на Святошин;
  2. Який тариф на послуги евакуатора у районі Святошин;
  3. Який час роботи служби евакуаторів на святошині.

Причини, з яких вам може знадобитися евакуатор, можуть бути різними – це дтп, поломка авто, транспортування авто до станції технічного обслуговування, або будь-яке інше завдання. Незалежно від того, куди і з яких причин треба перевезти ваш транспортний засіб, наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” завжди буде вчасно, і виконає замовлення за найоптимальнішими тарифами.

Наша служба може з упевненістю назвати точний час подачі евакуатора, знаходитесь ви в районі метро Житомирська, Академмістечко, на Борщагівці, окружній або Новобіличах.

Евакуатор Святошино. Час подачі евакуатора

Эвакуатор Святошино. Время подачи эвакуатора

Час подачі евакуатора, напевно, одне з найголовніших питань, адже водій потрапивши в непросту ситуацію, хоче отримати допомогу на дорозі максимально швидко. Наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” подасть евакуатор до вказаного місця протягом 15-30 хвилин. У цьому ви можете бути повністю впевнені, злагоджена робота наших операторів та водіїв, дозволяє нам оптимально розміщувати евакуатори по місту Києву та дуже чітко синхронізувати їхню роботу. Як результат Ви отримаєте, евакуатор максимально швидко, так швидко, наскільки це можливо.

Район святошино є досить великим районом Києва, і залежно від часу доби та трафіку на дорогах, час подачі може бути різним, але воно завжди буде в районі 15-30 хвилин. Нижче розглянемо докладнішу таблицю, з докладним описом час подачі евакуатора по різних частинах району Святошин.

Таблиця 1: Час подачі евакуатора Київ -> Район Святошин -> Різні місця району Святошин:

Евакуатор Києво Святошинський район таблиця часу подачі евакуатора в різний час доби та в різні частини району Святошин.
Основні місця району Святошин РАНОК ДЕНЬ ВЕЧІР
Евакуатор метро Житомирська 20-30 хвилин 10-20 хвилин 20-30 хвилин
Евакуатор Академмістечко 25-30 хвилин 15-25 хвилин 25-30 хвилин
Евакуатор Борщагівка 25-30 хвилин 15-30 хвилин 20-30 хвилин
Евакуатор Окружна 25-30 хвилин 15-20 хвилин 25-30 хвилин
Евакуатор Новобіличі 20-30 хвилин 15-25 хвилин 15-30 хвилин

Таблиця часу подачі евакуатора складена з урахуванням пробок, година пік. Час подачі заснований на аналітиці та багаторічному досвіді нашої роботи у Києво-Святошинському районі.

Тарифи на послуги евакуатора у районі Святошин

Тарифы на услуги эвакуатора Святошино

Тариф на транспортування авто, формується з кількох факторів, це вага автомобіля та довжина маршруту. Щоб не вводити клієнта в оману, можна написати що ціна на евакуатор Святошин договірна, фіксована і залежить від довжини маршруту яким їхатиме евакуатор. Щоб не вводити клієнта в оману виділимо основні ціноутворюючі фактори:

  • Вага вашого авто
  • Довжина маршруту

Для того, щоб ви отримали максимально дешевий тариф, ви можете зателефонувати по одному з номерів, в нашу службу евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” назвати місце куди треба подати евакуатор і місце куди треба відвезти Ваше авто, і наші оператори, ШВИДКО прорахують вам тариф , повірте тариф Вас приємно здивує та буде максимально ДЕШЕВИЙ.

Час роботи служби евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” у Святошинському районі

Время работы службы эвакуаторов Святошино

Наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” працює ЦІЛОДОБОВО, ми можемо працювати цілодобово, завдяки злагодженій роботі наших водіїв та операторів, а також завжди обслугованих та готових до роботи парку евакуаторів.

24/7 У разі потреби ви можете викликати евакуатор у район святошино, навіть уночі вам не доведеться чекати більше 30 хвилин. Цілодобова робота нашої служби евакуаторів дозволить вам бути завжди впевненим у тому, що допомога на дорозі завжди буде в потрібний для вас час.

Також варто відзначити, що наша служба евакуаторів працює на свята, тому що ми розуміємо, що незважаючи на святкові дні, Вам особливо може знадобитися допомога евакуатора.

Як викликати евакуатор на Святошин

5-Как-вызвать-эвакуатор-на-Святошино-evakuator24.kiev.ua

Викликати евакуатор у святошинському районі ви можете зателефонувавши за одним із телефонів, вказаних на нашому сайті. Наші оператори запитають у вас основні параметри для визначення тарифу та вказівки точного часу прибуття евакуатора на святошино. Будь-якої доби сім днів на тиждень 365 днів на рік наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” завжди готова надати допомогу на дорозі.

Також якщо ви читаєте цю статтю  рекомендуємо вам заздалегідь зберегти номер телефону служби евакуаторів, так як у складній ситуації зі збігом неприємних обставин, може бути проблематично знайти номер служби в інтернеті. Пильний водій, повинен це передбачити, адже мати під рукою номер телефону перевіреної служби евакуаторів так само важливо як наявність аптечки та вогнегасника, навіть якщо евакуатор у районі святошино не знадобиться вам, він може знадобитися іншому водієві, який потрапив у непросту ситуацію, а ви як порядний водій не зможете проїхати повз та не допомогти.

+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Що потрібно мати водієві для того, щоб служба евакуаторів взяла його авто?

6-Что-надо-знать-водителю-чо-бы-вызвать-эвакуатор-evakuator24.kiev.ua

Щоб служба евакуаторів взяла ваше авто, водій повинен мати при собі стандартний набір документів на право володіння автомобілем, щоб уникнути непорозумінь. Коли водій служби евакуаторів прибуде на місце, надайте дані документи водієві, це необхідно для забезпечення безпечного процесу транспортування вашого авто з юридичного погляду.

Часті питання про евакуатор Святошин❗️

✔️Як замовити евакуатор на Святошино.❓

Для того, щоб замовити евакуатор Святошино, просто зателефонуйте по одному з наших телефонів. Наш оператор прийме Ваше замовлення і назве точний час прибуття евакуатора. Після чого чекайте на водія евакуатора, який передзвонить вам.

➤+38 (098) 663 38 76

➤+38 (073) 557 77 55
 

✔️Скільки коштує викликати евакуатор у Святошин?❓

Вартість подачі евакуатора залежить від ваги Вашого автомобіля, віддаленості подачі та довжини маршруту евакуатора. Ціна за кілометр коливається у межах 10-20 гривень за 1 км. шляху.

⏳Який час подачі евакуатора на Святошин?❓

Час подачі евакуатора на Святошин в середньому 15-30 хвилин. Це залежить від завантаженості на дорогах.

⚠️Які типи транспорту ми евакуюємо?❓

Ми можемо подати евакуатор для наступного транспорту:

➤ Легкові автомобілі;

➤ Джипи;

➤ Довгобазовий мікроавтобус;

➤ Навантажувачі.