Швидка подача недорогий тариф

+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Эвакуатор Дарница

Район Дарниця, як і інші райони Києва, потребують послуг евакуатора. Швидка подача евакуатора на Дарницю дуже важлива, з урахуванням постійних пробок та тягучок. Служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” надає швидку та професійну послугу з переміщення та транспортування транспортних засобів по всьому Києву, Київській області та району Дарниці в тому числі.

Нижче ви можете знайти повну інформацію про час подачі евакуатора на Дарниці та ціни на послуги евакуатора. 

Швидка подача евакуатора на Дарницю до 30 хвилин

Быстрая подача эвакуатора на Дарницу

Дарниця як і будь-який інший район Києва оповитий пробками та тягучками, і у складній ситуації необхідна швидка допомога на дорозі. Наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” забезпечує швидку подачу евакуатора на Дарницю. Це можливо завдяки кільком факторам. Одним із найважливіших критеріїв є те, що наші чергові евакуатори знаходяться у ключових районах Дарниці. Це дозволяє практично будь-якої доби подати евакуатор в діапазоні 15-30 хвилин.

Час подачі евакуатора на Дарницю
Ранок День Вечір З ночі до ранку
з 7:00 – до 10:00 з 11:00 – до 16:00 з 16:00 до 20:00 з 20:00 – до 7:00
25-30 хвилин 15-20 хвилин 25-30 хвилин 15-25 хвилин

Такий графік подачі евакуатора заснований на досвіді нашої роботи в цьому районі, і ви можете розраховувати на своєчасну подачу евакуатора цього тимчасового діапазону. 

Також завдяки злагодженій роботі водіїв евакуаторів та операторів досягається ефективний розподіл чергових машин між замовленнями. 

Ціна евакуатора на Дарницю

3_Цена эвакуатора на Дарницу

Вартість евакуатора на Дарницю та зокрема формування тарифу не відрізняються від інших районів Києва. Ціна залежить від багатьох критеріїв, найважливіші серед них:

  1. Технічний стан транспортного засобу – від стану автомобіля багато в чому залежить ціна на послуги евакуатора. Наприклад, якщо автомобіль просто заглух, то вартість буде стандартна-базова. Якщо ж в автомобілі є нерухомі або заблоковані вузли управління такі як колеса або рульове управління, тариф буде вищим за базовий. 
  2. Маршрут евакуатора – також ціна залежить від маршруту який проходить евакуатор. Такий тариф складає 20 грн. за 1 км. шляху а за межами міста 10 грн. км. шляху. Ця ціна додається до базової ціни за подачу евакуатора та навантаження транспортного засобу на платформу. 

Нижче у таблицях ви можете подивитися ціну на евакуатор Дарниця.

Перевезення або переміщення транспортного засобу (Дарниця) Ціна
З несправним двигуном або КПП від 500 гривень
Із заблокованим колесом від 700 гривень
З заблокованим кермовим керуванням від 900 гривень
Маршрут евакуатора  
Маршрут евакуатора містом від 20 грн. 1 км. шляху
Маршрут евакуатора за межами міста від 10 грн. 1 км. шляху

Як викликати евакуатор на Дарницю

Якщо вам необхідні послуги евакуатора в районі Дарниці, ви можете звернутися по одному з наших телефонів. Оператор обробить ваше замовлення і протягом 30 хвилин до вас буде подано евакуатор. Злагоджена робота операторів та водіїв дозволяють нам надавати якісний рівень послуги та при цьому надавати клієнтам оптимальну ціну.