ВІД 500 ГРН. ПОДАЧА 15-30 ХВИЛИН

+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Эвакуатор в голосеевском районе

Як правильно викликати евакуатор у Голосіївському районі

Как правильно вызвать эвакуатор в Голосеевском районе

Кожен район міста Київ потребує обслуговування служб евакуаторів. Голосіївський район не є винятком, як у будь-якій частині міста люди потребують якісної послуги з евакуації автомобілів. Служба “EVAKUATOR24.KIEV.UA” за багато років своєї роботи може надати якісну послугу з евакуації транспортних засобів, при цьому організувати швидку подачу евакуатора та оптимальну вартість послуги. Основні питання, які цікавлять людей, кому потрібні послуги евакуаторів, це вартість послуги та час очікування допомоги на дорозі. Кожен наш клієнт повинен знати, що в будь-якій частині Голосіївського району на Теремках, Заболотному, столичному шосе, метро Васильківка, або інша локація Голосіїв “EVAKUATOR24.KIEV.UA” завжди подасть евакуатор швидко протягом 15-30 хвилин і за максимально вигідним тарифом. Розглянемо ці питання докладніше нижче.

Ціни на послуги евакуатора в Голосіївському районі

Цены на услуги эвакуатора в Голосеевском районе

Перед тим як розібрати формування тарифу на послуги евакуатора, варто відзначити, що наша компанія EVAKUATOR24.KIEV.UA незалежно від локації в Голосіївському районі на Теремках, Заболотному, столичному шосе, метро Васильківка, завжди зробить для своїх клієнтів максимально вигідний конкурентоспроможний тариф.

Як і для будь-якого іншого району Києва ціноутворення на послугу не дуже відрізняється, основними критеріями утворення тарифу на евакуатор у Голосіївському районі є маршрут евакуатора, вага транспортного засобу та технічний стан транспортного засобу. Формування тарифу на евакуатор – справа досить складна і в кожному випадку це індивідуальний процес. Але все ж таки ключові параметри ціноутворення можна навести у вигляді таблиці.

Тариф на евакуатор у Голосіївському районі
Перевезення чи переміщення автомобіля у Голосіївському районі Ціна
З несправним двигуном або КПП від 500 гривень
Із заблокованим колесом від 700 гривень
З заблокованим кермовим керуванням від 900 гривень

Як видно з таблиці базова і водночас мінімальна ціна на послуги евакуатора становить 500 гривень. Від цієї мінімальної вартості починається формуватися основний тариф. Варто зазначити, що наявність в автомобілі 1 заблокованого колеса приплюсує до вартості послуги +200 гривень і так за кожне колесо. Подорожчання пов’язане з труднощами та ускладненнями навантаження автомобіля на платформу евакуатора. У разі несправного кермового управління теж відбувається подорожчання тарифу у зв’язку зі складністю навантаження. Отже якщо для прикладу представити один із найнеприємніших сценаріїв для автомобіля, у якого заблоковані всі 4 колеса і рульове управління, то ціна послуги становитиме мінімум 1300 гривень.

Час подачі евакуатора у Голосіївському районі

Время подачи эвакуатора в Голосеевском районе

Якщо ви наш клієнт ви точно можете бути впевнені, що отримаєте допомогу на дорозі у вигляді евакуатора з часом очікування до 30 хвилин. У різний час доби час подачі евакуатора може відрізнятися, це пов’язано з трафіком на дорогах та ремонтом доріг. Але завдяки продуманому маршруту чергування евакуаторів наша компанія EVAKUATOR24.KIEV.UA добивається швидкої подачі в будь-який час доби. Чергові евакуатори знаходяться у ключових локаціях Голосіївського району, а оператори грамотно розподіляють виклики між евакуаторами. Добре налагоджена система чергування та маршрутів евакуаторів стала запорукою формування якісної послуги. Розглянемо таблицю за часом подачі евакуатора до ключових місць Голосіївського району.

Голосіївський район Ранок (6:00 – 10:00) День (11:00 – 16:00) Вечір (ніч) 17:00 – 00:00
Евакуатор Теремки 15-25 хвилин 10-15 хвилин 15-30 хвилин
Евакуатор Васильківська (метро) 15-25 хвилин 10-15 хвилин 15-30 хвилин
Евакуатор Столичне шосе 15-25 хвилин 10-15 хвилин 15-30 хвилин
Евакуатор Заболотного 15-25 хвилин 10-15 хвилин 15-30 хвилин

Варто зазначити, що час подачі евакуатора за цими ключовими локаціями дозволить вам більш детально зрозуміти скільки потібно чекати на евакуатор уГолосіївського районі.

Час роботи служби евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” у Голосіївському районі

Время работы службы эвакуаторов

Наша служба евакуаторів незалежно від свят працює цілодобово, без вихідних. Ви завжди можете бути впевнені в тому, що допомога на дорозі приїде до вас будь-якої пори року і будь-якої доби. Наявність свого автопарку чергових евакуаторів дозволяє скласти цілодобовий гафік чергування зі швидкою подачею.

Що повинен мати водій для того, щоб викликати евакуатор у Голосіївському районі?

Вам як клієнту знадобиться стандартний комплект документів на транспортний засіб. Цей обов’язковий захід необхідний для законності послуги та, щоб уникнути непорозумінь між вами та службою евакуаторів. Наш оператор обов’язково повідомить вам які документи повинні бути у вас для того, щоб евакуатор взяв ваше авто на замовлення.