Евакуатор (Одеса-Київ)-(Київ-Одеса). Одеська траса

+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Цілодобово – 24/7

Один з найвідоміших напрямів в Україні по даній трасі знаходиться безліч міст, куди слідують люди на своїх автомобілях, і як правило не виключені випадки, коли може знадобитися послуга евакуатора. Причин цього може багато поломки автомобіля, дтп, або будь-яка інша причина. Служба евакуатрів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” має чергові евакуатори за напрямком Одеської траси та ви завжди можете розраховувати на своєчасну допомога на дорозі. В даному напрямку існує безліч міст, селищ, сіл  які розташовані поблизу Одеської траси. Служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” працює за напрямком усієї Одеської траси, включаючи всі міста та інші населені пункти в даному напрямку.

Також у напрямку Одеської траси виникають випадки транспортування автомобілів з порту Одеси до інших міст України, зокрема, до Києва. Про тарифи та інші нюанси нижче.

эвакуатор одесская трасса

Евакуатор Одеса-Київ

Служба евакуаторів займається транспортуванням автомобілів з Одеси до Києва за прийнятними цінами, що не перевищують стандартні ринкові ціни. Ви отримаєте якісний сервіс, швидкість виконання замовлення, в штаті нашої компанії працюють водії з великим досвідом у даній сфері.

Евакуатор Київ-Одеса

Эвакуатор Киев-Одесса evakuator24.kiev.ua

Служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” також здійснює транспортування автомобілів та у зворотному напрямку Київ-Одеса. Ви можете бути впевнені в швидкій доставці автомобіля з Києва до Одеси у зазначений термін. Оскільки служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” завжди називає своїм клієнтам реальні ціни та термін виконання замовлення. Для більш чіткого розуміння, як формується тариф на послуги евакуатора за напрямком Одеса-Київ-Одеса. Відзначимо середній час та тариф на транспортування автомобілів у напрямку Одеса-Київ-Одеса.

Таблиця тарифу та часу шляху евакуатора (Одеса-Київ)-(Київ-Одеса)

Эвакуатор Киев-Одесса

Тариф та час шляху евакуатора Одеса Київ
Тариф Евакуатор Одеса Київ від 7.50 грн./км
Середній час шляху евакуатора Одеса Київ 6,5-8 годин

Варто зазначити, що ціна на послуги евакуатора вказана від 7.50 грн. за 1 км шляху і не є стабільною вона може відрізнятись залежно від багатьох факторів, які прораховуються безпосередньо індивідуально для кожного замовлення. Оператор служби задасть вам низку запитань і повідомить вам точний тариф щодо вашої ситуації та типу транспортного засобу.

Також варто пам’ятати що час який евакуатор проведе в дорозі з Одеси до Києва чи навпаки може відрізнятись залежно від дорожньої обстановки, погоди та багатьох інших факторів. У таблиці зазначений середній час без виникнення форс мажорних обставин.