+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Компанія EVAKUATOR24.KIEV.UA професійно займається перевезенням та переміщенням транспортних засобів по Києву, Київській області, у тому числі і в такому районі Києва як Печерськ. У штаті нашого автопарку є завжди вільні евакуатори, які готові прийняти виклик у будь-який час доби. Також у нас працюють професійні водії з великим досвідом роботи, які знають усі нюанси у даній справі.

Час подачі евакуатора Печерськ

Эвакуатор Печерск

Ми розуміємо, що для клієнта дуже важливо отримати своєчасну допомогу на дорозі. І для цього виробили спеціальні маршрути чергування та дислокації евакуаторів у ключових точках району Печерська. Це дозволяє нам подавати евакуатор у будь-яку точку печерська на протязі 15-30 хвилин.

Варто зазначити, що час подачі евакуатора безпосередньо залежить від часу доби. Отже вранці та ввечері у години пік та великих пробках на дорогах час очікування евакуатора буде 25-30 хвилин.

У денний час і вночі, коли дороги не так завантажені, час подачі евакуатора на Печерськ становить 15-20 хвилин. Ви можете розраховувати на цей час подачі, тому що ми працюємо не перший рік і знаємо середньостатистичний час, за який ми зможемо подати евакуатор в район Печерська в Києві.

Скільки буде коштувати евакуатор на Печерськ

Тариф на евакуатор Київ – Печерськ такий самий як і в інших районах Києва та складається з кількох факторів. Таблицю з базовими тарифами ви можете переглянути нижче.

Перевезення чи переміщення транспортного засобу (Печерськ) Ціна
З несправним двигуном або КПП від 500 гривень
Із заблокованим колесом від 700 гривень
З заблокованим кермовим керуванням від 900 гривень
Маршрут евакуатора  
Маршрут евакуатора містом від 20 грн. 1 км. шляху
Маршрут евакуатора за межами міста від 10 грн. 1 км. шляху

Цена эвакуатора на Печерск

Існує базова ціна послуги евакуатора 500 грн. і вона може підвищуватися від двох основних параметрів. Перший – це технічний стан автомобіля, від цього параметра ціна може підвищуватися якщо у транспортному засобі є пошкоджені рухомі вузли, такі як кермо або колеса. Це ускладнює навантаження автомобіля, внаслідок чого тариф підвищується. 

Також маршрут евакуатора в залежності від того, скільки кілометрів необхідно транспортувати автомобіль залежить і кінцева ціна. У таблиці вище наочно можна переглянути ціну за 1 км. шляхи евакуатора у місті та за межами міста.