ПОДАЧА 15-30 ХВИЛИН

+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

Срочный вызов эвакуатора на Троещину

Наша компанія EVAKUATOR24.KIEV.UA надає послугу евакуатора в будь-який район Києва в тому числі і на Троєщину. Для мешканців цього району дуже важливою є швидка подача спец. транспорту у зв’язку з пробками, які бувають дуже часто у напрямку до Троєщини. Також наша компанія може надати найоптимальніші ціни на послуги евакуатора на Троєщину. У цьому розділі докладніше розпишемо про час подачі та ціну евакуатора на Троєщину. Викликати евакуатор в будь-яку частину Троєщини можна за телефонами вказаними вище або в розділі контакти. Оператор прийме ваше замовлення і евакуатор буде поданий до вас у найкоротші терміни.

Ціна евакуатора Троєщина-Київ

Ціноутворення на послугу евакуатора досить складна та заплутана річ і наша компанія вважає, що такий нюанс як ціна евакуатора на Троєщину має бути зрозумілою для кінцевого клієнта нашої компанії. Давайте розберемо, як формується ціна на послугу. Умовно можна розділити ціноутворення на 3 складові:

Ціна евакуатора, якщо транспортний засіб не пошкоджений
Якщо автомобіль не має заблокованих коліс або кермового управління, у цьому випадку ціна на евакуатор на Троєщину буде стандартною. І його подання становитиме 500 гривень. Також до цієї вартості треба додавати маршрут евакуатора, який вважається за тарифом окремо, про це трохи нижче. 

Тариф на эвакуатор в Киеве и на Троещине

Ціна якщо транспортний засіб пошкоджено.

Якщо транспортний засіб має заблоковані колеса, наприклад, одне колесо, до базової ціни буде приплюсувати +200 гривень і так за кожне наступне колесо. Якщо у вашому автомобілі з якихось причин заблоковані колеса вартість евакуатора становитиме 700 гривень. Також якщо у транспортного засобу заблоковане рульове керування ціна буде вищою та становитиме 900 гривень. Це подорожчання пов’язане із складністю навантаження транспортного засобу на платформу евакуатора.

Маршрут евакуатора
До ціни на навантаження евакуатора за тарифом буде приплюсувати маршрут евакуатора Києвом і в тому числі Троєщина ціна становить 20 гривень за 1 км шляху евакуатора і так за 10 км шляху Києвом на Троєщину ціна маршруту становитиме 200 гривень.

Варто зазначити, що цей тариф є стандартним для Києва та Троєщини серед служб евакуації автомобілів. Також багато ситуацій бувають індивідуальні, і наша компанія часто надає знижки своїм клієнтам.

За цією таблицею ви легко зможете прорахувати тариф на послуги евакуатора Київ-Троєщина.
Таблиця формування ціни на послуги евакуатора на Троєщині:

Вид послуги евакуатора Ціна на послуги евакуатора на Троєщині
Базова  від 500 грн.
Із заблокованим 1 колесом від 700 грн.
Із заблокованим 2 колесами від 900 грн.
Із заблокованим 3 колесами від 1100 грн.
Із заблокованим 4 колесами від 1300 грн.
З несправним кермовим керуванням від 900 грн.
Маршрут евакуатора 1 км. колії (Київ-Троєщина) від 20 грн.
Маршрут евакуатора 1 км. шляхи (За межею міста) від 10 грн.

Час подачі евакуатора на Троєщину

Время подачи эвакуатор на Троещину

Наша служба евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” завжди покращує якість своїх послуг, та завдяки багаторічному досвіду роботи, професійним водіям, операторам та великому автопарку спец. техніки здатна надати своїм клієнтам швидке подання евакуатора на Троєщину. Також знаючи всі нюанси завантаженості на дорогах, оператори розміщують чергові евакуатори у ключових точках Троєщини, що дозволяє подати евакуатор дуже швидко. За нашою статистикою, середній час подачі евакуатора на Троєщину становить 15-30 хвилин. Максимальний час подачі залежить від пробок на дорогах і зазвичай це ранок і вечір.

Таблиця графіка подачі евакуатора на Троєщину у різний час доби:

Ранок День Вечір
20-30 хвилин 15-30 хвилин 20-30 хвилин