+38 (098) 663 38 76

+38 (073) 557 77 55

Пн-Нд – Цілодобово

  1. Цілодобово – 24/7;
  2. Швидка подача – своєчасна подача до будь-якої локації Житомирської траси;
  3. Дешеві тарифи – від 500 грн.

Житомирська траса один із популярних напрямків дорожнього сполучення між містами України. Щодня в цьому напрямку безлічі транспортних засобів яким потрібна допомога евакуатора на дорозі. Служба евакуаторів “Evakuator24.kiev.ua” працює за локацією Житомирської траси, ви зможете отримати своєчасну допомогу на дорозі за оптимальним тарифом.

Эвакуатор Житомирская трасса

Тариф на послуги евакуатора Житомирська траса

Багато що залежить від технічного стану транспортного засобу, і, звичайно ж, довжини маршруту евакуатора. У таблиці нижче ви зможете побачити ціни на послуги, залежно від різного ступеня технічного стану автомобіля. Також Ви зможете побачити тариф за 1 км. шляху евакуатора.

Таблиця з цінами на послуги евакуатора по Житомирській трасі (Е40, М06). Дорога Київ – Чоп

Перевезення або переміщення транспортного засобу (Житомирська траса) Ціна
З несправним двигуном або КПП від 500 гривень
Із заблокованим 1 колесом від 700 гривень
Із заблокованими 2 колесами від 900 гривень
Із заблокованими 3 колесами від 1100 гривень
Із заблокованими 4 колесами від 1300 гривень
З заблокованим кермовим керуванням від 900 гривень
Маршрут евакуатора  
Маршрут евакуатора містом від 20 грн. 1 км. шляху
Маршрут евакуатора за межами міста (в обидва кінці) від 10 грн. 1 км. шляху

Ціна відрізняється в залежності від технічного стану автомобіля, це пов’язано з тим, що вантажити на платформу автомобіль з несправними колесами або важче ніж просто автомобіль, який заглух. Розглянемо кілька сценаріїв щодо технічного стану автомобіля. Від чого залежить формування кінцевої вартості.

Автомобіль просто заглух.

У такому разі тариф на подачу евакуатора та навантаження транспортного засобу буде мінімальним. І становитиме 500 грн. До цієї вартості додається маршрут евакуатора, 10 грн. за 1 км. за межею міста (в обидва кінці) та 20 грн. за 1 км. по місту.

Автомобіль з несправними колесами та кермовим керуванням. 

Для прикладу можна розглянути один із найскладніших сценаріїв. Автомобіль має несправне рульове управління та всі 4 заблоковані колеса. У такому разі тариф формуватиметься індивідуально у межах середньої ринкової цін у діапазоні 1300 гривень. 

Плюс до загальної вартості додається кілометраж, який евакуатор проходитиме за межею міста (в обидва кінці) це 10 грн. за 1 км. та по місту 20 грн. за 1 км колії.

Своєчасне подання евакуатора Житомирська траса

Послуги евакуатора можуть знадобитися вам у самому непередбачуваному місці та в різний час дня та ночі. Служба евакуаторів “Evakuator24.kiev.ua” забезпечить своєчасну подачу на Житомирській трасі цілодобово. Час подачі буде мінімальним, наскільки це можливо.