Типы эвакуаторов и правила погрузки-evakuator24.kiev

Будь-яке замовлення починається з дзвінка оператору або безпосередньо водієві. Для того, щоб замовити відповідний саме вам у вашій ситуації евакуатор вам необхідно описати оператору (водієві) проблему вашого авто та дорожню ситуацію. Якщо  ви загрузли в бруді, снігу, провалилися під лід, або ж у разі поломки авто, в такому випадку вам підберуть найкращий евакуатор для транспортування вашого авто. При замовленні евакуатора існує низка правил для навантаження та перевезення авто. Спочатку давайте розберемося які види евакуаторів існують.

1. Евакуатор з лебідкою :
Евакуатор з лебідкою є одним з найпоширеніших і найпростіших типів евакуації машин, і підходить для евакуації у випадку якщо ваш автомобіль застряг у важкодоступному місці із заблокованими колесами. Також евакуатор з лебідкою підходить для евакуації великогабаритного транспорту.

2. Евакуатор з гідроманіпулятором:
Даний евакуатор слід замовляти у випадку:

  • Автомобіль перекинувся у разі ДП
  • Заблоковані колеса
  • Пошкоджено або заблоковано трансмісія автомобіля.

3. Евакуатор із ламаною платформою:

Найпростіший тип евакуатора. Вони працюють як з автомобілями на ходу так і з серйозно пошкодженими авто. Евакуатор з ламаною платформою може перевозити авто вага яких відповідає їхній вантажопідйомності.

4. Евакуатор зі зсувною платформою:

Такий евакуатор має конструкцію рухомою платформою, яка дозволяє вантажити автомобілі з заблокованими колесами або з відсутніми. Цей евакуатор може перевозити як легкові авто, так і газелі або мікроавтобуси. Завдяки рухомій платформі можливе транспортування авто з дуже низьким кліренсом, оскільки платформа висувна і сприяє дбайливому завантаженню авто.

5. Евакуатор із частковим навантаженням:

Даний вид евакуатора використовується для більшої кількості
транспортів, таких як:

1. Спецтехніка
2. Автобус
3.Причіп
4.Вантажівки

Такий тип евакуатора оснащений спецтехнікою, і може прийти на допомогу якщо авто загрузло в снігу або на бездоріжжі. Правила навантаження та перевезення авто. Найважливішим правилом навантаження авто на евакуатор є закріплення, потрібно дуже уважно ретельно закріпити авто, оскільки від цього залежить безпека не тільки вашого авто, але й інших авто та їх власників (у разі падіння авто з лебідки).

Перед навантаженням автомобіля власник зобов’язаний надати документи на авто, оскільки це є доказом, що авто дійсно належить власнику і він має право на транспортування. Обов’язково перед транспортуванням авто потрібно переконатися, що в ньому немає пасажирів, оскільки перевозити авто з наявністю пасажирів суворо заборонено і вкрай небезпечно.